Usługi Malarskie

Oferujemy kompleksowe usługi malarskie małych powierzchni jak i przemysłowych. Wszystkie prace wykonujemy z należytą starannością.

Wykonujemy:

  • Malowanie powierzchni wielkopowierzchniowych.
  • Malowanie budynków mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Malowanie wielkopowierzchniowe

Nasza usługa dotyczy profesjonalnego malowania dużych powierzchni. Poprzez malowanie wielkopowierzchniowe rozumiemy malowanie powierzchni powyżej 500m2. Nasz zespół posiada odpowiednie doświadczenie w malowaniu dużych powierzchni. W zależności od państwa potrzeb malowanie może odbywać się również w weekendy oraz w nocy. Nasza wydajność jest elastyczna i za każdym razem ustalamy ją wspólnie z naszymi Klientami, żeby lepiej sprostać oczekiwaniom czasowym oraz finansowym. Jeśli zależy Ci na efektywnym rozwiązaniu i potrzebujesz pomalować duże powierzchnie ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Malowanie wielkopowierzchniowe dotyczy zwłaszcza malowania biur, lokali, magazynów, hal produkcyjnych i fabrycznych oraz wszelkich obiektów o profesjonalnym przeznaczeniu. Nasza firma również pomaluje elewacje, klatki schodowa oraz obiekty sportowe. Posiadamy duże doświadczenie w malowaniu biur. Zapewniamy wysoki standard naszych prac, adekwatną cenę oraz pozytywne nastawienie, co skutkuje powracającymi do nas Klientami.

Wiemy, że kluczową sprawą w malowaniu wielkopowierzchniowym jest dokładność oraz szybkość wykonania.

Jeśli potrzebujesz oferty na malowanie wielkopowierzchniowe skontaktuj się z nami. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością przygotuje ofertę oraz obejmie opieką w całym procesie Twojej inwestycji.

Jaki sprzęt wykorzystujemy

GRACO MARK V Procontractor Malarsko Szpachlarski

Agregat do szpachli i tynków GRACO T-MAX

Dodatkowe usługi

Jaka jest cena?

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wykonaniem pracy przez naszą firmę prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Dobrze wiemy o tym, że każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia.

O nas

Nasza firma to przede wszystkim doświadczenie oraz profesjonalne podejście. W branży działamy od ponad dziesięciu lat. Przez ten okres zrealizowaliśmy setki inwestycji. Wykonujemy małe realizacje dla klientów indywidualnych jak i duże inwestycje dla klientów biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ponieważ przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu zleceniodawcy.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasze atuty

nasi klienci

Jak pracujemy

Przygotowanie kosztorysu ofertowego

Polega na przygotowaniu kosztorysu ofertowego na wykonanie pracy określonej przegrody budowlanej. Oferta przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie..
Przygotowanie kosztorysu składa się z kilku etapów:
1. Wstępna inwentaryzacja miejsca pracy.
2. Specyfikacja zastosowanych pracy
3. Określenie zapotrzebowania materiałowego.
4. Określenie kosztów realizacji

Podpisanie umowy

Umowa określa warunki takie jak termin i koszt realizacji zlecenia, gwarancję na zastosowane materiały i wykonane prace oraz prawa i obowiązki zleceniodawcy i wykonawcy. Sporządzona jest w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron umowy.

Realizacja zlecenia

Dokonują inwentaryzację budowlaną obiektu oraz rozpoczynają prace budowlane.

Zakończenie realizacji, odbiór

Zakończenie prac, kontrola powykonawcza, dokonana razem ze zleceniodawcą. Przekazanie zlecewniodawcy dokumentacji obejmującej:
- raporty z inwentaryzacji
- gwarancje na materiały i wykonane prace

Zadzwoń